دانشجویان

شیوه مدیریت کلاس‌های من، کاملا مشارکتی است. دانشجو سهم بسزایی در پیشبرد اهداف کلاس را دارد. من بیشترین سهم ارزیابی در ارزشیابی دانشجویان را به گفت‌وگو و تعامل  اختصاص می‌دهم.

پیش‌فرض من در مدیریت کلاس بر این است که دانشجویان با هدف کسب اعتبار و تشخّص آکادمیک وارد دوره شده‌اند. بر همین مبنا خواندن، خلاصه کردن و انجام تکالیف را وظیفه دانشجو می‌دانم.

ارزیابی دانشجویان را مبتنی بر پنج موضوع انجام می‌دهم. این پنج موضوع عبارتند از امتحان نیم ترم و پایان ترم، مشارکت در گفت‌وگوهای کلاسی، انجام فعالیت‌های درخواستی و حل مسئله خلاقانه. نمره کلاسی را نیز از 25 لحاظ می‌کنم.  

ایمیل در دسترس‌ترین ابزار ارتباطی برای من است. معمولاً به ایمیل‌ها کمتر از 48 ساعت کاری پاسخ خواهم داد. در صورتی که در این مدت پاسخ خود را دریافت تکردید، ایمیل یادآوری ارسال کنید.

سؤالات امتحان کاملاً تحلیلی است لذا یادگیری تئوری به صورت حفظی قابلیتی را برای شما دانشجویان فراهم نمی‌کند؛ من به دانش عملی معتقدم و یادگیری تئوری را هنگامی مفید می‌دانم که بتوانید آن را در میدان عمل به کار ببندید.

اصول سازمان و مدیریت
شیوه‌نامه اداره کلاس

اصول سازمان و مدیریت

شیوه‌نامه اداره کلاس تفاهمی اولیه‌ای بین استاد و دانشجویان است که مسیر مدیریت کلاس را در ترم تحصیلی مشخص می‌کند.

شخصی‌نویسی مقاله

صلاحیت و شایستگی مدیرات رسانه‌ای

حل خلاقانه مسئله

کاهش اعتماد به سازمان صدا‌وسیما

کتاب‌های جدید مدیریت و رهبری

انتشارات آریانا قلم

رهبری از بالای خط

انتشارات دانش بهمن

تفکر سریع و کند

انتشارات آریانا قلم

بازیکن تیمی ایدئال

نشر نوین

مهم‌ها را بسنجید

انتشارات دنیای اقتصاد

ساختار سازمانی: طراحی گام‌ به‌ گام

انتشارات آریاناقلم

رهبران آخر از همه غذا می‌خورند

انتشارات آریانا قلم

ذهن استراتژیست

انتشارات آریانا قلم

هنر دستیابی

انتشارات آریانا قلم

خودباوری در خلاقیت

راز موفقیت

موفقیت تحصیلی هیچ رازی نداره. از تو شروع می‌شه زمانی که تصمیم می‌گیری شرایطت رو تغییر بدی. شاید به خیلی چیزا فکر کنی، به راهکارها، به مشکلات و… اما یه قانون بیشتر وجود نداره: «موفقیت به سن، وضعیت فعلیت و وضعیت گذشته تو هیچ ارتباطی نداره». دقت کن، هیچ ارتباطی. موفقیت شجاعت و شهامت می‌خواد. اینکه وقتی هزار نفر بهت می‌گن نمی‌تونی، فقط یک جمله بهشون بگی: بشین و تماشا کن!

هیچ وقت دیر نیست

از امروز یاد بگیر فرصت را از دست ندهی. ممکن است در تحصیلات به موقعیتی که مد نظرت بوده نرسیده باشی. اما با برداشتن بهترین قدم بعدی‌ات به سمت جلو دقیقاً همان جایی که می‌خواهی می‌توانی برسی. هیچگاه برای تبدیل شدن به آنچه مد نظرت است دیر نیست. به رشد خود ادامه بده، به آموختن ادامه بده و هر روز خودت را به روزتر کن.