کنفرانس EMMA در سوئد برگزار می‌شود؛ مهلت ارسال مقالات تا ۶ بهمن‌ماه

کنفرانس EMMA

کنفرانس EMMA امسال در کشور سوئد برگزار میشه و میزیانی این کنفرانس رو دانشگاه جانکوپینگ بر عهده گرفته. کنفرانس EMMA یکی از معتبر‌ترین کنفرانس‌های رشته مدیریت رسانه محسوب میشه که همواره اندیشمندان سرشناس این رشته در اون شرکت دارن.

از ایران هم افراد متعددی هر ساله برای شرکت در این کنفراس حضور پیدا کردن و سطح علمی کنفرانس رو قابل قبول دونستن. با این حال در حال حاضر مهلت پذیرش مقالات برای این کنفرانس تا 6 بهمن عنوان شده و دانشجویان مدیریت رسانه میتونن مقالات کامل و یا خلاصه مقالات خودشون رو به این کنفرانس بفرستن و در اون حضور پیدا کنن.

دنیای جدید مدیریت رسانه در کنفرانس EMMA

کنفرانس EMMA جاییه که میشه دنیای جدید مدیریت رسانه رو شناخت. دلیل اصلی این موضوع اینه که همواره افراد سرشناس مدیریت رسانه سعی می‌کنند تا آخرین دستاوردهای تحقیقاتی خودشون رو در این کنفرانس عرضه کنن و جدیدترین موضوعات مدیریت رسانه رو در اون مطرح کنن. به همین دلیل پیشنهاد میشه تا دانشجوهای ایرانی هم از فرصت کنفرانس EMMA‌ برای بهتر دیده شدن، استفاده کنن و دستاوردهای تحقیقاتی خودشون رو در این کنفرانس ارائه بدن.

کنفرانس EMMA قراره که در سال 4 تا 6 ژوئن 2020 که مصادف 15 تا 17 خردادماه 1399 میشه برگزار بشه. جزئیات بیشتر در مورد تایم‌لاین کنفرانس EMMA در سایتش موجوده که می‌تونید اون رو از اینجا مشاهده کنید.

ضمناً یادتون باشه که معمولاً دانشگاه‌های ایرانی تسهیلات مادی رو برای شرکت دانشجوهای ارشد و دکتری در این کنفرانس تدارک دیدن و می‌تونید بخشی از هزینه سفر رو از دانشگاه بگیرید و با خیال راحت‌تری در کنفرانس شرکت کنید.

در کنفرانس EMMA چه موضوعاتی مطرح می‌شود؟

برگزارکنندگان EMMA تصمیم‌گرفتن تا امسال وارد حوزه تحقیقاتی در مدیریت رسانه بشن و به همین دلیل عنوان کنفرانس مسائل تحقیقاتی و زمینه‌های تحقیقاتی حوزه مدیریت رسانه‌ گره خورده. طبق اعلام سایت کنفرانس عنوان شده که از تمامی مقالات مرتبط با حوزه‌های داخلی و خارجی سازمان‌های رسانه استقبال میشه. موضوع مالکیت، بحران‌های سازمان‌های رسانه‌ای، قانون‌گذاری رسمی و غیررسمی و … حوزه‌های مورد استقبال در کنفرانس EMMA‌ برای سال 2020 هستن.

همچنین 300 یورو هم جایزه بهترین مقاله کنفرانس EMMA خواهد بود؛ البته این جایزه به چکیده مقالات تعلق نمیگیره و حتماً باید مقاله کاملی وجود داشته باشه که بتونه عنوان بهترین مقاله رو به‌خودش اختصاص بده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.