فراخوان کنفرانس ۲۰۲۱ انجمن بین ‌المللی مدیریت رسانه منتشر شد

انجمن بین المللی مدیریت رسانه

انجمن بین ‌المللی مدیریت رسانه فراخوان کنفرانس سال 2021 را منتشر کرد؛ طبق اطلاعیه منتشر شده که در وب‌سایت انجمن بین‌ المللی مدیریت رسانه قابل مشاهده است، کنفرانس 2021 از 31 اگوست تا 2 سپتامبر به میزبانی دانشگاه de Navarra شهر مادرید برگزار می‌شود.

کنفرانس 2021 انجمن بین‌ المللی مدیریت رسانه در دو شکل حضوری و مجازی برگزار می‌شود و محور اصلی آن «اعتماد و درگیر‌سازی مخاطبان در پلتفرم‌»هاست. در توضیحات مربوط به موضوع محوری کنفرانس بر رشد پلتفرم‌های رسانه‌ای و تکه تکه شدن توجه مخاطبان و در نتیجه تغییر شیوه‌های درگیر‌سازی آن‌ها تأکید شده است.

محورهای اطلاعیه کنفرانس 2021 انجمن بین ‌المللی مدیریت رسانه

متن اصلی اطلاعیه کنفرانس در سایت انجمن قابل مشاهده است با این حال تأکید اصلی این اطلاعیه بر نقش تحولات دیجیتالی و اجتماعی‌ دهه اخیر در تکه تکه شدن مخاطب و افزایش سرعت مصرف محتوا از طریق پلتفرم‌‌های گوناگون و در نتیجه آن کاهش توجه و درگیرسازی مخاطب است.

در این اطلاعیه آمده است: بخش قابل توجهی از مخاطبان رسانه‌ها روش مصرف رسانه‌ای را تغییر داده‌اند و تقاضا برای محتوای شخصی شده افزایش یافته است و تأکید شده که امروزه ارائه دهندگان محتوا به سختی می‌توانند توجه بینندگان را حفظ کنند و سطح بالایی از ارتباط عاطفی و درگیرسازی را به وجود بیاورند.

این اطلاعیه می‌افزاید: کنفرانس 2021 انجمن مدیریت رسانه می‌تواند محلی برای بحث در مورد بهترین روش‌ها جهت درگیرسازی و تعامل بیشتر مخاطبان با پلتفرم‌های رسانه‌ای باشد.

کنفرانس 2021 انجمن بین المللی مدیریت رسانه از مقالاتی که ارائه دهنده پیشنهادات علمی پیرامون درگیر‌سازی مخاطبان در مرحله تولید، توزیع و تجاری‌سازی محصولات رسانه استقبال کرده و به مقالات مرتبط با مولفه‌های محتوای درگیرکننده توجه ویژه دارد.

همچنین ردپای کرونا نیز در این کنفرانس دیده شده و مقالاتی که بتوانند به سوالاتی نظیر چگونگی خلق محتوای قابل اعتماد در دوران کوید 19 پاسخ دهند، در طول کنفرانس ارائه خواهند شد. علاوه بر این، ارائه مقاله حول پاسخ به چگونگی ساخت برندهای معتبر رسانه‌ای نیز پذیرفته می‌شود.

مهلت‌های زمانی مربوط به کنفرانس

تاریخ ارسال آثار و داوری

کنفرانس انجمن بین المللی مدیریت رسانه، چکیده‌ گسترده 1000 کلمه‌ای را به عنوان آثار ارسالی می‌پذیرد. این مقالات تحت داوری قرار گرفته و تصمیم در مورد پذیرش آن‌ها 20 ژوئن اعلام می‌شود. همچنین مهلت ارسال چکیده مقالات 31 می است.

ارسال آثار از طریق لینک https://revistas.unav.edu/index.php/IMMAA2021/submissions امکان‌پذیر بوده و هرگونه سوال در مورد کنفرانس از طریق ایمیل [email protected] قابل طرح است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.